Fotografia * fashion * beauty * moda dziecięca

Czy to jest modne?
Czym w ogóle jest moda?

 

Zdjęcia fashion to to inaczej fotografia mody, czyli prezentacja odzieży, obuwia lub dodatków. Fotografie fashion stały się częścią fotografii artystycznej - nie ma tu obowiązujących kanonów, fotograf i stylista ma pełną swobodę w kreacji i realizacji swoich wizji. 

Zdjęcia glamour to gatunek fotografii, w którym osoby fotografowane (zwykle kobiety) są przedstawiane w atrakcyjny seksualnie sposób. Pozowanie odbywa się w zakresie od pełnego ubrania do nagości (przy czym strefy intymne są zakryte aby odwrócić od nich uwagę widza). Zdjęcia glamour prezentują np. czasopisma dla mężczyzn jak Playboy, Maxim, CKM czy dla kobiet jak Twój Styl, Glamour.

Zdjęcia beauty to fotografie typowe dla reklam kosmetyków i biżuterii, których tematem jest uroda, zdrowy wygląd, makijaż czy fryzura.

  

 

 

 

 

 

 

 

Tagi: fotografia produktowa fotografia reklamowa fotografia packshot fotografia packshot DUCH fotografia packshot 360 stopni fotografia beauty fotografia fashion fotografia mody dziecięcej fotografia lifestyle fotografia wnętrz fotografia architektury fotografia kulinarna fotografia wizerunkowa fotografia reporterska grafika surrealistyczna skład katalogów Łódź, fotografia na instagram

 

 

 

 

 

 

 

Co mnie wyróżnia?

Nieszablonowy optymizm w podejściu do życia, komunikatywność, pracowitość oraz ekspresyjna otwartość na każde nietypowe sugestie.
A dodatkowo, co jest bardzo ważne we współpracy z klientem to:

  • Profesjonalizm
  • Kreatywność
  • Terminowość - stosunkowo szybka realizacja zdjęć!
  • Uporczywość w dążeniu do celu

Warto ze mną współpracować! Zadzwoń i sam się przekonaj!